Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wild Buffalo

Грати на гроші

Про слот Wild Buffalo

Гра Wild Buffalo в 777 казино має 5 барабанів і 4 ряди, а винагорода присуджується за збіг символів на послідовних барабанах зліва направо. Сітка може створювати до 1024 способів виграшу. Є безкоштовні обертання з дикими множниками та два колеса фортуни. Останнє надає фріспіни, повторні обертання на колесі та 1 з 4 фіксованих джекпотів.

Найбільший з них вартий 2 000-кратної ставки. Існують мультиплікатори джекпотів. Якщо вам пощастить, вони можуть збільшити ваш джекпот від 2 до 10 разів. Виберіть ставку 10 до 4000 UAH, щоб грати в цю гру з середньою та високою волатильністю. Її RTP становить 94,87%.

Дизайн Wild Buffalo

Дія гри Wild Buffalo відбувається в американських преріях і має індіанський дизайн. На задньому плані ви побачите степ і буйвола зліва. Сітка має індіанські тотеми для кордонів. Символи включають всі види диких тварин, які є типовими для цієї місцевості. Це бурі ведмеді, буйволи, орли, вовки та дикі коти.

Є 5 королівських карт, прикрашених пір'ям та індіанськими сувенірами. Музика - племінна та індіанська, з флейтами та віддаленими звуками. Гра має вражаючу графіку та саундтрек, які забезпечують приємні раунди.

Ігровий процес Wild Buffalo

Символи низької вартості - це 5 гральних карт: 9, 10, J, Q, K і A, які платять від 0,125 до 2,5 разів більше вашої ставки за 3 - 5 однакових символів. Високоцінними символами є 5 диких тварин. Ведмідь і вовк мають однакову цінність - від 3 до 5 на сусідніх позиціях зліва направо приносять від 0,50 до 3 разів більше вашої ставки.

Дикий кіт і орел оплачуються однаково - від 1,25 до 3,75 разів більше вашої ставки за 3 - 5 однакових символів. Звісно, найкращим гравцем є бурий буйвол. Зберіть 2, 3, 4 або 5 таких символів на послідовних барабанах, щоб виграти 0,25, 1,25, 2,5 або 7,5 разів більше вашої ставки.

Сірий буйвол - це дикий символ, який замінює всі інші символи, окрім скаттера. Ви можете побачити його лише на 2, 3 та 4 барабанах. Під час безкоштовних обертань дикий символ має значення множника x2 або x3 і збільшує ваші виграші.

Функції та бонуси Wild Buffalo

Скатер - це золота іконка з корінним американцем, яка також має виплату. Скатери не обов'язково повинні приземлятися на сусідні або лівіше правої позиції, щоб принести вам виграш. Зберіть 3, 4 або 5 скаттерів, щоб виграти 0,10, 0,50 або 1 множник ставки та безкоштовні обертання. Ви можете повторно запустити безкоштовні обертання, зібравши ще 3 скатери. Дикі символи випадають з множником x2 або x3 під час безкоштовних обертань.

На початку вам випаде шанс запустити гру "Колесо фортуни". Обертаючи його, ви можете виграти один з 4 джекпотів: Mini, Minor, Major або Super або 8, 10, 12 чи 15 безкоштовних обертань. Ви також можете отримати додаткове повторне обертання колеса. Суперджекпот становить суму, що в 2 000 разів перевищує вашу ставку. Якщо вказівник зупиняється на будь-якому з джекпотів і з'являється знак + бонусного колеса, це дозволяє вам обертати колесо меншого розміру. Останнє дозволяє помножити ваш джекпот на x2, x4, x5, x6, x7 або x10.

Висновок

Wild Buffalo має виразний індіанський дух і дозволяє вигравати завдяки багатьом додатковим функціям. Ви можете покласти в кишеню багато безкоштовних обертань, фіксовані джекпоти, мультиплікатори та багато іншого. Спробуйте, щоб відчути його унікальну атмосферу та ігровий процес.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС