Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Royal Coins 2

Грати на гроші

Royal Coins 2: Hold and Win в казино 777 Україна має класичну фруктову тематику у стилі Вегаса, яка була оновлена, щоб відповідати сучасній аудиторії.

Тема, графіка та саундтрек

Дещо передбачувано, ця гра має насичений королівський фіолетовий фон і барабани, обрамлені блискучим відтінком холду, що підкреслює рівень розкоші, який вона прагне зобразити. У грі використовуються класичні фруктові символи, але для більшої динамічності вони чудово оформлені в 3D-стилі.

Звукові ефекти та анімації передбачувані, але розробник знає, що його аудиторія не хоче вигадувати велосипед. По суті, це класична гра, яка пропонує класичний ігровий досвід з оновленою графікою та ще більш яскравою кольоровою палітрою.

Royal Coins 2: утримуйте та вигравайте RTP та дисперсію

Ігровий автомат Royal Coins 2: Hold and Win від Playson - це онлайн-слот з високою волатильністю та теоретичним відсотком повернення гравцеві (RTP) 95,64%.

Як грати в онлайн слот Royal Coins 2: Hold And Win

  • Значок "i" у правому нижньому куті екрана відкриє головне меню, яке містить правила гри, таблицю виплат, потенційні виграшні лінії та інформацію про доступні бонусні функції.
  • Використовуйте кнопки "-" і "+" внизу екрана, щоб змінити розмір ставки.
  • Встановіть ліміт витрат, якого ви плануєте дотримуватися протягом сесії.
  • Перевіряйте свій баланс під час сесії та використовуйте інструменти самовиключення і тайм-ауту, якщо це необхідно.
  • Натисніть основну кнопку обертань, щоб грати в стандартному режимі, натисніть кнопку авто, щоб активувати режим автозапуску, і виберіть символ блискавки, щоб грати в турбо-режимі.
  • Ніколи не женіться за програшем і припиняйте гру, коли задоволення закінчується.

Розміри ставок та виграші в таблиці виплат

Граючи в Royal Coins 2: Hold and Win, гравці можуть зробити мінімальну ставку 0,20, а максимальну - 100,00. Хоча це не найширша варіація ставок, яку ми бачили останнім часом, вона все одно повинна відповідати різним стилям гри.

Потрійний червоний дикий символ 7s є найбільш високооплачуваним символом у таблиці виплат, а три таких символи відкривають виграш у розмірі x50 при ставці 1,00. Подвійні золоті дзвіночки - другий за величиною символ, трійка з яких дає виграш у розмірі х30.

Royal Coins 2: тримайте та вигравайте бонусні функції

Цей безкоштовний слот має ряд додаткових функцій, серед яких

Дикий символ

Потрійний дикий символ червоної сімки може замінити всі інші символи в таблиці виплат, окрім бонусного та королівського бонусів. Коли він потрапляє на барабани, він може допомогти найщасливішим гравцям скласти додаткові виграшні комбінації.

Бонусна гра

Випадання трьох бонусних символів запускає бонусну гру, яка містить інтегровану функцію Royal Bonus.

На початку цієї функції гравці отримають три безкоштовні обертання. Під час цих обертань випадають лише бонусні та королівські бонусні символи. Гравці матимуть шанс розблокувати миттєві виграші на суму від х1 до х15.

Королівський бонус

Королівські бонусні символи випадають лише на барабані 2 під час бонусної гри. Коли він з'являється, він збирає всі видимі значення миттєвих виграшів на барабанах і додає їх до своєї вартості.

Джекпоти бонусної гри

Щасливчики можуть зірвати один з чотирьох бонусних джекпотів.

  • Міні-джекпот = 25.00
  • Малий джекпот = 50.00
  • Головний джекпот = 150.00
  • Головний джекпот = 1,000

Тепер, коли ми ознайомилися з основними бонусними можливостями, давайте підсумуємо наші думки в офіційному огляді слоту.

Висновок

Як випливає з назви, це продовження оригінальної гри Royal Coin, і це гідне продовження. Якщо ви хочете зіграти в слот 3x3 з хорошими потенційними нагородами, ця класична гра у фруктовому стилі може стати хорошим варіантом.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС