Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Midas Golden Touch

Грати на гроші
Дотик Мідаса, який перетворює звичайні предмети на золото, вже надихав інших розробників ігрових автоматів. Midas Golden Touch дуже волатильний слот якщо грати в онлайн казино 777.

Midas Golden Touch виплачує до 10 100-кратного розміру ставки за один спін, а його гра складається з 5 барабанів і 15 ліній. Очікується, що RTP буде встановлений на рівні 96,1%, що означає, що в довгостроковій перспективі він може добре оплачуватися, а основними функціями є повторні обертання, дикі символи (випадкові або з мультиплікаторами) та безкоштовні обертання.

Ставки та призи

Що стосується ставок, то гравці можуть зробити ставку від 5 UAH. Потім ви можете збільшити ставку до 4000UAH, тому здається, що тут також використовується звичайний діапазон ставок Thunderkick.

Гра має середню та високу волатильність, і все ж вона цілком здатна запропонувати великі джекпоти, навіть до 10 100 разів більші за ставку. Потенційний джекпот складає 1,010,000$, тому зробіть велику ставку, і ви можете стати тут мільйонером.

RTP становить 96,1%, що вважається середнім показником для сучасного релізу. Вражати тут особливо нічим, але це теж непоганий показник. Виграші приходять не так часто в слоті із середньою/високою волатильністю, але вони повинні бути досить цінними, коли випадають, особливо після того, як ви дійдете до безкоштовних обертань.

Особливості гри Midas Golden Touch

Дикий символ може бути звичайною функцією в ігрових автоматах, але він далеко не стандартний у тій формі, яку придумали в Thunderkick. Вони придумали дикий символ, який має множник, але сума, на яку він збільшує виграш, залежить від того, скільки цих спеціальних символів сприяють виграшу. Якщо у вас є від 1 до 5 диких символів у складі комбінації, вони збільшують виграш від 2 до 32 разів. В результаті цього на одній активній лінії може бути виплачено 2400-кратну ставку.

Що стосується іншої частини списку функцій, а саме безкоштовних обертань, то для їх запуску вам потрібно зібрати від 3 до 5 скаттерів (символів Золотих воріт). Результатом буде функція з 10, 15 або 20 безкоштовними іграми. Важливою тут є наявність функції Sticky Respins, яка робить виграшні символи липкими, тож респін будуть здійснювати лише інші символи. Ви навіть отримуєте один випадково розміщений дикий символ кожного раунду, щоб розпочати гру.

Найвищий потенціал гри пов'язаний з функцією безкоштовних обертань, де заповнити барабани виграшами має бути набагато простіше.

Тема та дизайн

Темою цієї гри є одна з найпопулярніших історій з міфології Стародавньої Греції. У ній цар на ім'я Мідас забажав отримати здатність перетворювати на золото все, до чого він торкався. Боги дали йому цю здатність, але це був палиця з двома кінцями, оскільки він більше не міг прогодувати себе, перетворюючи їжу на золото, коли йому хотілося їсти. Врешті-решт він помер від голоду, хоча його оточувало золото.

У дизайні гри багато золота, як і годиться для цієї теми, і вона демонструє зображення царя Мідаса, скриньок з коштовностями, рук, що перетворюють речі на золото, і золотих воріт.

Висновок

Midas Golden Touch виглядає добре, але цього можна очікувати від сучасного слоту, подібного до тих, що випускає Thunderkick. Слот має максимальний потенціал 10 100x ставки, який він має.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС