Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Joker Stoker

Грати на гроші

Огляд Joker Stoker

Якщо ви шукаєте спосіб телепортуватися в минуле і принести з собою майбутнє, тоді Joker Stoker в онлайн казино 777 від Endorphina - це гра для вас. Вона має 4 ряди та 5 барабанів із символами, а також 40 способів виграти. Коефіцієнт RTP становить 96%, а гра наповнена цікавими функціями, такими як Wilds, Scatters, безкоштовні ігри та гра на ризик.

Ставки та призи Joker Stoker

Діапазон ставок у Joker Stoker становить від 1 до 15000 UAH. Для отримання призу вам знадобиться щонайменше 3 символи в комбінації. Знову ж таки, якщо ви отримаєте 4 або 5, ви отримаєте кращі призи. Не забувайте про особливості слоту, оскільки вони можуть допомогти вам виграти набагато більші призи, ніж ті, що доступні в базовій грі.

Особливості гри Joker Stoker

Оскільки це сучасний слот з ретро-тематикою, на барабанах ви побачите всілякі знайомі символи. Іншими словами, ви побачите сливи, вишні, полуниці, золоті злитки та дзвіночки, помаранчеві та червоні щасливі сімки, кавуни та лимони. Хоча це ретро-слот, у ньому є кілька спеціальних символів.

Символ Полум'яного Джокера важко не помітити, саме тому його встановлено як Дикий символ у грі. Джокер допомагає вам, замінюючи звичайні символи в базовій грі. У цьому слоті також є символ розкиду, який запускає безкоштовні ігри. Комбінація з 3 таких символів дає вам 10 безкоштовних ігор, а 4 - 20 безкоштовних ігор. Нарешті, комбінація з 5 скатерів дає вам 30 безкоштовних ігор.

Нарешті, у вас є функція Ризик або Азартна гра. У цій грі ви будете грати проти віртуального дилера. Ви отримаєте 4 карти сорочкою донизу, і вам потрібно буде вибрати одну з них. Виберіть карту, яка має більшу вартість, ніж карта дилера, і ви виграєте. Ви отримуєте множник 2х і можете виграти 10 разів поспіль. Але якщо ви зробите неправильний вибір, то втратите свій виграш. Ви можете грати в цю гру щоразу, коли виграєте.

Тема та дизайн

Тема є знайомою, оскільки в слоті використовуються класичні символи слотів. Ви побачите їх на барабанах, що відображаються в центрі екрана. Як гравець, ви маєте свої варіанти, що відображаються в таблиці гравця під барабанами. Дизайн чудовий і дозволяє насолоджуватися грою на мобільних пристроях.

Висновок

Joker Stoker поєднує в собі старе з новим, щоб забезпечити якісний ігровий досвід. Завдяки диким символам, скатерам, безкоштовним іграм та азартним іграм він перетворюється на захоплюючу слот-гру. Іншими словами, вам варто пограти в Joker Stoker.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС