Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gates of Olympus

Грати на гроші

Тема і сюжетна лінія

Це слот на тему грецької міфології, який перенесе вас до входу в Олімп - світ богів. Біля воріт вас зустріне Зевс, який ширяє в повітрі і має зловісний вигляд.

Щоб потрапити всередину райського королівства, гравцям онлайн казино 777 доведеться зібрати потрібні комбінації з дорогоцінних каменів і загадкових артефактів. Позаду воріт видніється привабливе пурпурове небо.

Графіка, звуки та анімація

Анімації виконані в стилі відеоігор, посилюючи емоційну напругу, а колірна палітра наповнена фіолетовими, блакитними і золотими відтінками, створюючи атмосферу чарівництва. По краях барабанів із золотою оправою велично підносяться увінчані полум'ям білі колони.

Оскільки в ролі символів виступають яскраві дорогоцінні камені та інші скарби, то збирати їх удвічі приємніше.

Зевс одягнений у білу тогу, а на його зап'ястях виблискують важкі золоті браслети. Його сяючі зелені очі й агресивна поза дають зрозуміти, що гравцям доведеться постаратися, щоб хоч кудись просунутися в цій грі.

Гра супроводжується звучанням арф, дзвіночків і глибоких низьких тонів, нагадуючи гравцям про те, що вони ще не увійшли до раю, хоча й перебувають біля його входу.

Геймплей

У Gates of Olympus шість барабанів по п'ять символів у кожному.
Виграші присуджуються за випадання певної кількості однакових символів у будь-якому місці на барабанах: що більше символів, то більший розмір виграшу. Це по суті перетворює кожен символ на Scatter.

Каскадна функція активується після кожного спіна. Це відбувається після того, як гравцеві буде нараховано виграш, а виграшні символи зникнуть з ігрового поля. Символи, що залишилися, опустяться вниз під впливом сили тяжіння, а на їхнє місце спускаються нові. Кількість каскадів не обмежена.

Вайлди, бонуси та фріспіни

У слоті немає вайлда.
Scatter може випасти на будь-якому барабані і приносить виплати, незалежно від місця розташування.
У грі присутні чотири множники, що випадають на всіх барабанах. Гравець отримує множник з кожним випаданням відповідного символу. Розмір множника варіюється від х2 до х500.
Після завершення каскадної функції множники підсумовуються і сума виграшу збільшується у відповідну кількість разів.
Коли в будь-якому місці на барабанах випадає чотири і більше символів Scatter, запускається раунд із фриспінами. Він починається з 15 безкоштовних обертань. Кожен множник, що випадає під час фриспінів, додається до загального множника гри.
Якщо під час раунду з фриспінами випаде три і більше символів Scatter, гравець виграє п'ять додаткових безкоштовних обертань.

Розмір ставок, RTP і дисперсія

Відсоток виплат дорівнює 96,5%, що вище середнього значення в 96%.
Завдяки високій волатильності слот ідеально підходить для наших стратегій, які створені для високоволатильних ігор.

Висновок

Цей слот на тему грецької міфології з високим RTP і волатильністю.
Він сподобається як прагматичним гравцям, так і шанувальникам міфів завдяки чудовому стратегічному профілю та захопливій темі.
Унікальна система присудження виграшів і великий вибір бонусів підтримують інтерес гравців, даючи їм змогу глибоко зануритися в ігровий процес.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС