Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Cocktail 2

Грати на гроші
Однією з ігор, які зробили Igrosoft відомим, став слот Fruit Cocktail 2. Він вийшов у 2006 році. Знайомі картинки й азартний бонус забезпечили розробці успіх. У 2008-му виробник створив другу частину. у 2023 цей слот з'явивився в казино 777 Україна Ігровий автомат Полунички 2 отримав поліпшену графіку, збільшені виплати, а головне - у ньому з'явилися фриспіни, яких до цього не було в апаратах Ігрософт.

Опис слота і суть гри

Структура залишилася колишньою. Гра йде на 5 барабанах із трьома рядами символів. Під час обертання можна активувати від 1 до 9 ліній, а загальна вартість спіна варіюється від 1 до 810 кредитів.
Крім звичайних обертань, у Fruit Cocktail 2 є раунд на подвоєння, безкоштовні спіни та бонус. Виплати покладені за 3, 4 і 5 ідентичних піктограм. Комбінація може починатися на першому і п'ятому барабанах.

Механіка роботи

Розробники Ігрософт не раз змінювали панель управління своїх слотів. Зараз в оновлених Полуничках вона складається з двох частин, розташовується ліворуч і праворуч від барабанів. Перед тим як запустити спін, користувач вибирає його вартість. Це робиться за допомогою батона Ставка. Кнопки 1, 3, 5, 7 і 9 активують таке ж число ліній виплат. Чим більше беруть участь в обертанні, тим вищі шанси на виграш. Елемент управління з написом Довідка відкриває таблицю виплат.

У слоті є режим автоматичних обертань. У цьому разі спіни робляться без участі користувача. Щоб активувати цю функцію, необхідно натиснути на кнопку Автогра. Однак після цього під час отримання виграшу буде недоступна ризик-гра. Щоб перейти до неї, потрібно буде зупинити автоматично обертання. Після натискання на кнопку Ризик користувачеві запропонують перевернути одну з чотирьох закритих карт. Вона має виявитися вищою за номіналом, ніж відкрита. Тоді виплата подвоїться.

Дизайн інтерфейсу

Слот оформлений без надмірностей. Барабани обертаються на сірому тлі. Простий дизайн компенсується яскравою символікою.

Переваги та недоліки

Плюс автомата - щедрий набір функцій. В апараті є і бонусна гра, і безкоштовні обертання, і раунд на подвоєння. Таким списком може похвалитися не кожен сучасний слот. Водночас за візуалом апарат поступається новішим розробкам. Деякі гравці нарікають на відсутність прогресивного джекпоту.

Грати безкоштовно

Апарат можна запускати в деморежимі, не ризикувати своїми грошима і робити ставки у віртуальних кредитах. Водночас не обмежується доступ до особливостей геймплея. У цій версії також можна отримати фриспіни, перейти в бонусний раунд або почати ризик-гру.

Спеціальна символіка

Картковий джокер виступає в Полуничках 2 у ролі дикого символу. Він має коефіцієнти х100, х500 і х2000. У слоті є дві картинки, які не приносять виграшів. Одна з них - скатер із маркуванням Free Spins. З його допомогою можна перейти до безкоштовних обертань.

Напис Bonus запускає призову гру. У ній використовується міні-апарат із трьома котушками. На них теж нанесені фруктові символи. По периметру екрана відображається смуга з такими ж піктограмами, за якими рухається рамка, що світиться. Потім зупиняються і вона, і котушки. Гравець отримує виплати за картинки, що збіглися. Множники такі:

  • Кавуни - х2.
  • Лимони - х5.
  • Груші - х10.
  • Банани - х20.
  • Яблука - х50.
  • Апельсини - х70.
  • Ягоди - х100.

На зовнішній сітці є осередок Вихід. Зупинившись на ній, користувач вибуває з бонусу.

Фріспіни

Якщо ігровий автомат Полуниця 2 нагородив користувача комбінацією з трьох і більше скатерів, починається раунд із фриспінами.
Повторне комбо написів Free Spins збільшує кількість безкоштовних ігор, що залишилися. Коефіцієнти виплат ті самі, що і в основному режимі. Ризик-гру можна запустити тільки після закінчення останнього безкоштовного раунду.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС