Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Easter Island

Грати на гроші

Огляд Easter Island

Easter Island - це гра в 777 казино, створена Yggdrasil Gaming для святкування Великодня у 2018 році. Насправді тема не натхненна християнським святом Пасхи, але замість цього використовується тихоокеанський острів Пасхи, де ви можете знайти статуї Тікі, які зробили їх відомими.

5 барабанів, які доступні в грі Easter Island, мають від 27 до 103 способів виграти, або ліній для виплат. У грі можна виграти до 50 000 UAH, але загальна сума може сягати 16 000 000 UAH за один раунд, причому з усіх ліній. Тут є респін, а також липкі дикі символи, заміна символів, барабани, що розширюються, і дикі символи.

Ставки та призи

Гра Easter Island має від 27 до 103 ігрових ліній, на кожне обертання яких ви робите ставку, потрібно поставити 25 монет. Мінімальна вартість ставки на лінію становить 0.75 UAH, а загальна сума починається від 2 UAH. На іншому кінці діапазону ставок ставка на лінію досягає 320 UAH, а загальна сума - 8000 UAH. Цей діапазон ставок використовується незалежно від того, скільки активних виграшних ліній є в той чи інший момент.

Якщо ви подивитеся на таблицю виплат гри, то побачите виграшні комбінації, які оплачуються до 500 разів, а це означає, що ви можете отримати за них до 4 000 доларів готівкою. Слот виплатить максимум 47 000 монет за один раунд, якщо ви отримаєте більше однієї комбінації, сформованої одночасно, з максимальною вартістю 16 000 000 UAH за них. RTP знаходиться на цілком нормальному рівні - 96,10%.

Особливості гри Easter Island

Однією з найприємніших особливостей гри Easter Island буде респін із заміною символів. Вона починається з респіну, який запускається щоразу, коли випадає виграшна комбінація в базовій грі, але без будь-яких додаткових респінів, які запускаються, якщо виграші тривають. Під час цих респінів відбувається заміна символів, яка збільшує ваші шанси на отримання хорошої виплати. Коли виграють низькооплачувані символи, інші символи з низькими виплатами будуть замінені на символ, що запускає гру. Те ж саме відбувається з високооплачуваними символами, якщо на одному з них базується комбінація, що запускається.

Ці респіни супроводжуються розширенням барабанів, яке відбувається по вертикалі. Якщо ви отримуєте комбінацію з 3 символів, то розширення не відбувається, респін продовжує мати ті ж самі 27 ліній. Якщо символ, що запускає, має 4 символи, то ви отримуєте 2 додаткові ряди на барабані, і буде 65 ліній для виплат. При 5 символах, що запускаються, респін додає по 4 ряди на стовпчик, загалом 103 лінії виплат. Коли респін закінчується, барабани повертаються до свого звичайного розміру.

Дикі символи можуть з'являтися в грі під час звичайних обертань або респінів. Коли вони стають частиною виграшних раундів, вони розширюються і покривають всю колонку. Вони стають липкими під час респіну Symbol Swap Respin, але все одно можуть розширюватися, щоб покрити весь розмір барабана, якщо він стає більшим.

Тема та дизайн

Гра перенесе гравця на острів Пасхи, розмістивши барабани посеред зеленого поля з численними статуями Тікі. Дві з них розташовані по обидва боки від барабанів. Переходячи до символів, слід зазначити, що вони здебільшого зроблені з дерева, з намальованими на них зображеннями. Так ви отримуєте карткові масті, дикий логотип або п'ять символів, які представляють різних тварин (лисиць, рептилій, орлів тощо).

Висновок

Easter Island має дуже гарну графіку і набір функцій, що робить гру досить унікальною, щоб ви могли спробувати її, навіть якщо тематика вас не цікавить.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС