Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Divine Lotus

Грати на гроші
Якщо фентезі та ігри на китайську тематику вам подобаються окремо, то їх поєднання, ймовірно, виявиться ще цікавішим, і Divine Lotus дає нам уявлення про те, як це може статися. Цей новий слот в казино 777 від Thunderkick пропонує безліч можливостей для виграшу, високу волатильність і пристойні функції, тому на нього варто звернути увагу.

Божественний Лотос завжди матиме барабани 6х4, а також 4096 способів виграти. Потенціал є, щоб виграти до 8,708.9x загальну ставку в одному безкоштовному обертанні, що зовсім не погано. Гра має RTP на рівні 96,14%. Своїми великими можливостями гра завдячує безкоштовним іграм, таємничим символам, скатерам та диким символам.

Ставки та призи

Коли ви граєте в слот, в якому є можливість виграти, звичайний спосіб зробити ставку - це вибрати загальну ставку, без реального зв'язку з кількістю потенційних комбінацій. Ставок на лінію більше не існує, тому ви просто обираєте суму, яку готові витратити на один спін, і тут вона коливається в діапазоні від 5 до 4000 UAH.

Що стосується призів, то гра має можливість платити досить добре, а максимальна сума, яка може бути запропонована, становить 8,709x загальну ставку (137 000 000 UAH). Це буде можливо у безкоштовних обертаннях гри, де, як видається, найбільший потенціал. Висока волатильність гри йде рука об руку з її великим потенціалом, рідко коли ви отримуєте слоти з великими нагородами, які також не мають високого ризику.

Що стосується RTP, то він складає 96,14%, які вони оголосили для Divine Lotus. Вибір Thunderkick не дасть вам підстав віддати перевагу цьому слоту перед будь-яким іншим з аналогічним RTP, тому він є середнім, але принаймні не змусить вас ігнорувати гру.

Особливості гри Divine Lotus

Серед символів, які ви будете використовувати в Divine Lotus, є дикі символи з логотипом W. У слоті він є замінником, і як такий ви можете використовувати його для формування всіляких виграшних комбінацій. Однак спеціальні символи не виграють від його присутності.

Таємничий лотос - це ваша основна таємнича функція, в якій символи випадають на 6 барабанах, а потім перетворюються в один тип символу високої цінності, який буде обраний випадковим чином.

Скатери з зображенням лотоса принесуть вам безкоштовні обертання. Може бути запущено до 7 безкоштовних обертань, залежно від кількості задіяних скатерів. Під час цих обертань ви збираєте квіти лотоса в спеціальний лічильник. Заповніть лічильник, щоб цей символ зник з ігрового поля, і тоді на його місці з'являться таємничі символи. Саме ця функція потенційно принесе вам найвищі нагороди.

Тема та дизайн

Китайські легенди та фантазія йдуть пліч-о-пліч, і гра Divine Lotus використовує це. Thunderkick створив царство, яке базується на цій комбінації, а на задньому плані ви бачите плаваючі острови в небі. На барабанах поєднання символів в основному покладається на драконів, квіти лотоса, маленьких дракончиків, логотипи та королівські символи, які бувають різних кольорів. Дизайн чудовий, одна з тих речей, за які я завжди ціную Thunderkick.

Висновок

Божественний Лотос має безліч чудових аргументів на свою користь. Це весела гра, з великими топ-джекпотами, кількома функціями, які роблять її цікавою для гри, а RTP досить хороший, щоб все інше дійсно мало значення.

X
🚀 ГРАТИ 💎 БОНУС